słowa kluczowe: konfederacja.
Polska2019.10.04 15:46

Podstawowy błąd Konfederacji

   
 
Postawa "Konfederacji bardzo mnie rozczarowała. Rezygnacja z organizowania demonstracji przed placówkami dyplomatycznymi USA w Polsce jest podstawowym błędem, który spowoduje że patria ta znajdzie się poza Parlamentem.
 

Nie ukrywam, że „Konfederacja” jest jedyną partią, jaka mogła przerwać zmowę magdalenkowych partii, wobec całkowitego, uporczywego milczenia w sprawie ustawy 447 amerykańskiego Kongresu. Największym moim zdaniem, jej atutem, był jawny i oficjalny sprzeciw wobec sprzedaży Polski grupie cwaniaków, zawodowych wyłudzaczy, nazwanych „Holocaust Industry”. Pod tym względem „Konfederacja” była zjawiskiem unikalnym na tle magdalenkowego badziewia, które jest zmieniane przez swoich mocodawców zagranicznych w zależności od sytuacji międzynarodowej.

Po dwudziestotysięcznej manifestacji przed ambasadą USA w Warszawie, która wyrażala sprzeciw wobec jawnej próby obrabowania Polski, przy zupełnej bierności magdalenkowego eliciarstwa, Konfederacja była na bardzo wezbranej fali, która ją mogla wynieść na stanowiska w Parlamencie.

Myślałam że od tego momentu, demonstracji będzie o wiele więcej. Proponowalam w notce „Brawo Konfederacja i do przodu” organizowanie częściej takich demonstarcji przed ambasadą USA w Warszawie, oraz przed Konsulatem USA w Krakowie, przynajmniej raz w miesiącu, głośnych demonstracji, wyrażajacych sprzeciw wobec pomocy władz amerykańskich przy obrabowywaniu Polski przez prywatną grupę cwaniaków.

Proszę nie liczyć na pomoc Polonii, która pierwsza alarmowała i wyrażała otwarcie swój sprzeciw wobec próby obrabowania majątku Polaków, przy całkowitej bierności magdalenkowego eliciarstwa. Jeśli Polakom w ojczyźnie nie zależy na ochronie ich majątku, oraz nie wyrażają sprzeciwu wobec jawnej gróźby ich obrabowania przy jawnej pomocy Kongresu i obecnej administracji amerykańskiej, to Polonia nie widzi żadnego sensu w wysilaniu się na jakikolwiek sprzeciw. Wyjątek stanowią niektórzy działacze Polonii.

Jest przecież znanym faktem że Trump wygrał swoja prezydenturę w tzw. swing states: Ohio, Floryda, Michigan, Wisconsin, Pensylwania, właśnie głosami Polonii trzeciego pokolenia. Zamiast wykorzystać ten fakt do budowy silnego lobby polskiego w Kongresie USA, partie magdalenkowe z patriotycznym zadęciem  nie zrobiły absolutnie niczego by takie lobby zbudować. Sprawiały wrażenie, jakby im zupełnie nie zależało na budowie takiej polskiej grupy nacisku.

Nie bardzo rozumiem, dlaczego Konfederacja zrezygnowała ze swojego najbardziej rozpoznaczego symbolu – wyrazaniu sprzeciwu wobec ustawy 447 poprzez organizowanie demonstracji przed placówkami dyplomatczynymi USA.

Przecież licytacja z partiami magdalenkowymi na obietnice wyborcze nie ma najmniejszego sensu, bo jak widac jest to jedyny program dla Polaków prezentowanych przez magdalenkowe eliciarstwo.

Natomiast wyrażanie sprzeciwu i uświadamianie Polakom, że nie ma w chwili obecnej najważniejszej sprawy od zablokowania ustawy 447, czyniło Konfederację czymś unikalnym i prawdziwym na tle magdalenkowego badziewia.

Uważam że rezygnacja z demonstracji wyrażającej sprzeciw wobec  ustawy 447, jest kapitulacją Konfederacji i moim zdaniem podstawowym błędem, który może spowodować że Konfederacja może znaleźć się poza polskim Parlamentem.

 

317 odsłon średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcja bloga: Atom   RSS  ↑ do góry ↑